Данa 23. марта 2022. год. у нашој школи је одржана Општинска смотра у оквиру пројекта “Пажљивкова смотра”, у организацији Агенције за безбедност саобраћаја и у сарадњи са локалном самоуправом. На смотри су учествовали ученици 1. и 2. разреда свих основних школа са подручја општине Топола која су претходно узела учешће у Школској смотри. Циљ је развој и унапређење саобраћајног образовања и васпитања деце, а посебно унапређење знања и ставова о безбедном учествовању деце у саобраћају. Кроз смотру деца обнављају досадашња знања и стичу нова сазнања о безбедном понашању у саобраћају. Најмлађи ученици су показали висок ниво знања на тему познавања саобраћајних прописа, лепо су се дружили са децом из других основних школа и сјајно се забавили.

Copyright © 2022 ОШ "Живко Томић" Rights Reserved.