Обавештења
Aутор текста Данијела Павлићевић
уторак, 22 јануар 2019 06:52

Драги ђаци,

Обавештавамо Вас да смо у сарадњи са компанијим LINK group обезбедили бесплатне online курсеве енглеског   језика.

ITAcademyкао део компаније LINKgroup овим курсевима пружа одличну прилику ђацима који желе да усаврше и унапреде своје знање енглеског језика да постану што успешнији у даљем образовању и касније у послу.

Уколико сте ђак од od V до VIII разреда и желите да унапредите своје знање енглеског језика позивамо Вас да се пријавите за беслатан online курс енглеског језикакод наставнице Ане Симић Милосављевић која ће одлучити ко ће добити могућност за похађање ових курсева.

Уколико будете били један од добитника, добићете поклон код са којим остварујете право на бесплатан курс. Након што добијени код унесете на страни пријаве добићете на мејл сва потребна упутства за похађање изабраног online курса.

Позивамо све ђаке да се активно укључе у усавршавање енглеског језика како би тиме себи отворили што више могућности за даље образовање и развој каријере.

Online курсеви енглеског језика ПДФ Штампа Ел. пошта
уторак, 22 јануар 2019 06:44

Позивамо све ђаке да се активно укључе у усавршавање

енглеског језика како би тиме себи отворили што више

могућности за даље образовање и развој каријере.

ЛИНК ЗА ПРИЈАВУ

Последње ажурирано среда, 23 јануар 2019 10:03

Прослава Светог Саве ПДФ Штампа Ел. пошта
недеља, 11 новембар 2018 23:16
Позивамо Вас
ДА ДАНА
27. јануара
БУДЕТЕ НАШ ГОСТ НА
ШКОЛСКОЈ СЛАВИ
ПРОГРАМ:

10,00 Скуп гостију

10,30 Културни програм

11,00 Сечење славског колача

11,30 Послужење гостију

С` поштовањем колектив школе

Последње ажурирано четвртак, 24 јануар 2019 10:52

Понос колектива и ученика ПДФ Штампа Ел. пошта
четвртак, 18 октобар 2018 17:36

У уторак, 16. октобра 2018. године Основну школу "Живко Томић" у Доњој Шаторњи посетио је министар просвете, науке и технолошког развоја у Влади Републике Србије, Младен Шарчевић. О плановима и потребама образовне установе министра просвете је упознао председник Скупштине општине, Драган Јовановић. Са своје стране, министар је

обећао помоћ Министарства у завршној фази изградње школске спортске сале у Шаторњи као и отворених спортских терена. Током посете министру је представљен радионичарски рад ученика матичне школе и издвојених одељења. Тога дана обележен је и Дан здраве хране и промоција здраве исхране ученика. Кроз учионице првог, петог, шестог и седмог разреда реализована је наства уз помоћ опреме коју је школа добила од Министарства

просвете кроз пројекат „2000 дигиталних наставника". Школа је желела да представи свакодневни рад и труд запослених, ученика и родитеља. Посета је завршена радним састанком са директорима основних школа и предшколске установе са територије општине Топола.

Слике можете видети овде ниже.

Последње ажурирано среда, 23 јануар 2019 10:18
Опширније...