Обогаћен једн рад

Aутор текста Данијела Павлићевић
среда, 20 новембар 2019 19:30

Дан школе

ОШ „Живко Томић" Дан школе традиционално прославља 19. новембра. На овај дан наставници и ученици се присећају прошлости на којој се темељи образовна и културна садашњост и будућност.
Овогодишња приредба поводом Дана школе посвећена је двоструком јубилеју – обележавању стогодишњице од рођења Живка Томића по којој школа носи име и обележавању сто четрдесет година од рођења нашег знаменитог научника Милутина Миланковића. Такође, овом приликом је промовисан први број Школског забавника. Наиме, реч је о електронском часопису који је настао као продукт пројекта Обогаћени једносменски рад. Најављен је и почетак рада фискултурне сале чији радови се приводе крају.
Прославу овог дана својим присуством су употпунили, поред запослених у школи, ученика и родитеља, представници локалне самоуправе, представници Школске управе и директори средњих и основних школа.

Последње ажурирано среда, 20 новембар 2019 19:46