Прослава Дана школе ПДФ Штампа Ел. пошта
Aутор текста Даница Савић
субота, 24 новембар 2018 15:41

У понедељак 19. новембра 2018. године у ОШ „Живко Томић“ прослављен је Дан школе. Том приликом, одржан је културни програм након кога је следио свечани ручак за званице школе. У оквиру кутурног програма учествовали су ученици свих разреда. Тема овогодишњег програма – Песници и њихове драге – реализована је пригодним рецитацијама, ревијом шешира, хорским наступима и фолклорним играма. Такође, поводом обележавања стогодишњице завршетка Првог светског рата, у ходницима школе постављена је изложба са овом тематиком. На крају програма, директорка школе поздравила је присутне госте и најавила доделу награда поводом литерарног и ликовног конкурса „Стазама наших предака“ коју су припремили чланови тима за заштиту ученика од насиља и актив наставника историје.

Последње ажурирано уторак, 18 децембар 2018 08:33

ЕКО ШКОЛА